eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20170518 18.05.2017 Valgstyret 14:00 Midtre Gauldal rådhus Formannskapssalen
20170316 16.03.2017 Valgstyret 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20150915 15.09.2015 Valgstyret 14:00 Midtre Gauldal rådhus K-salen
20150826 26.08.2015 Valgstyret 14:00 Midtre Gauldal rådhus Formannskapssalen
20150526 26.05.2015 Valgstyret 09:30 Møterom 435
20150316 16.03.2015 Valgstyret 11:00 Midtre Gauldal rådhus Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gerrit Andre Pallin Lorier Gerrit Andre Pallin Lorier Midtre Gauldal Høyre (H) Varamedlem gerrit.lorier@novartis.com 971 20 777 Ikke registrert
Gunn Randi Enodd Gunn Randi Enodd Midtre Gauldal Arbeiderparti (AP) Varamedlem gunn.randi.enodd@midtre-gauldal.kommune.no 952 80 055 Ikke registrert
Sivert Moen Sivert Moen Midtre Gauldal Senterparti (SP) Leder sivmoe@midtre-gauldal.kommune.no 979 82 660 Ikke registrert
Harald Rognes Harald Rognes Bygdefolkets liste (BFL) Medlem harald.rognes@mgk.no 954 85 123 Ikke registrert
Nina Bratt Staverløkk Nina Bratt Staverløkk Midtre Gauldal Høyre (H) Medlem ninas6@msn.com 928 10 408 Ikke registrert
Øystein Digre Øystein Digre Midtre Gauldal kristelige folkeparti (KRF) Medlem eystein@digre-transport.no 992 35 101 Ikke registrert
Ane Aunøien Moen Ane Aunøien Moen Midtre Gauldal Senterparti (SP) Medlem aneaun@hotmail.com 951 05 406 Ikke registrert
Erling Lenvik Erling Lenvik Midtre Gauldal Arbeiderparti (AP) Medlem erling.lenvik@gauldalen.no 959 23 630 Ikke registrert
Aina Bogen Aina Bogen Midtre Gauldal Arbeiderparti (AP) Medlem ainabogen@gmail.com 480 77 046 Ikke registrert
Kari Anne Endal Kari Anne Endal Midtre Gauldal Arbeiderparti (AP) Medlem kaendal@gmail.com 406 33 889 Ikke registrert
Bjørn Egil Enge Bjørn Egil Enge Midtre Gauldal Høyre (H) Medlem bjorn.enge@gauldalen.no 911 56 225 Ikke registrert
Randi Rognes Randi Rognes Midtre Gauldal venstre (V) Medlem randi.rognes@stfk.no 951 13 237 Ikke registrert
Roger Refseth Roger Refseth Midtre Gauldal fremskrittsparti (FRP) Medlem r-refset@online.no 920 92 694 Ikke registrert
Kåre Normann Merket Kåre Normann Merket Midtre Gauldal Arbeiderparti (AP) Varamedlem knor-mer@online.no 917 04 281 Ikke registrert
Liv Johanne Pallin Liv Johanne Pallin () Varamedlem liv@midtre-gauldal.kommune.no Ikke registrert 72 43 41 94
Versjon:5.2.2.1